Kargo ve Teslimat 

 

Siparişiniz, Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo firması tarafından 250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar www.trabzondogalpazar.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.  Aldığınız ürünler özenle paketlenir. Ürün fatura ve irsaliye belgesi, ürün bilgilendirme notuyla birlikte özel ambalajında belirttiğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.
 

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. 

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Tereyağı, peynir gibi soğuk ortamda bulunması gereken ürünler için belirttiğiniz adreste bulunmanız önemle rica olunur. Aksi taktirde geri iade alınamaz.

Gelen paket hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturmanız tavsiye edilir. www.trabzondogalpazar.com sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz.

 

Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak veya 0543 611 61 01 telefon numarası üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.